Oferta

Przygotuj się na doznania, których nigdy nie zapomnisz.

Masaże Zdrowotne

 

Masaż Klasyczny Częściowy

45min 130zł / 60min 150zł

Najpopularniejszy masaż, w zależności od formy i intensywności może być leczniczy, relaksacyjny lub pobudzający. Działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, reguluje napięcie mięśniowe, uaktywnia przepływ krwi i limfy, odpręża, przyspiesza wypoczynek mięśni.
*częściowy - masaż wybranej części ciała, np. pleców lub nóg.
Na czas zabiegu składa się przygotowanie, rzeczywisty czas zabiegu oraz krótki relaks po zakończeniu zabiegu.

Masaż Sportowy

45min 130zł / 60min 150zł

Masaż sportowy zalecany jest szczególnie osobom aktywnym fizycznie, którym zależy na szybkiej regeneracji powysiłkowej. Masaż sportowy może być również wykonany przed wysiłkiem fizycznym – jako forma biernej rozgrzewki – powodując wówczas zwiększenie gibkości w stawach, a poprzez podniesienie temperatury wewnątrzmięśniowej zwiększając zdolności wysiłkowe (wzrost możliwości generowania mocy).
Wykonany po wysiłku fizycznym usprawnia przywrócenie równowagi kwasowo-zasadowej w komórkach mięśniowych. Masaż przyspiesza wówczas eliminację jonów wodorowych [H+] i mleczanowych [La-] z mięśni, powodując szybszą regenerację sportowca.

Masaż Leczniczy

45min 130zł / 60min 150zł

Masaż leczniczy jest formą zabiegu wykorzystującego techniki masażu klasycznego i terapii manualnej. Oddziałuje on na organizm ludzki za pomocą bodźców mechanicznych, głównie poprzez ucisk na tkanki, którego celem jest wywołanie odczynu miejscowego (pod rękoma masażysty) i ogólnego (reakcja całego organizmu). Celem masażu leczniczego jest zwiększenie dopływu krwi do masowanego rejonu ciała, rozgrzanie masowanych tkanek, łagodzenie napięcia psychicznego, uzyskanie uczucia ulgi i odprężenia. Jest on niezwykle skuteczny w przypadku łagodzenia bólu kręgosłupa, stawów, mięśni oraz migrenowych bólów głowy.

Zarezerwuj teraz

Wszystkie nasze masaże są płatne gotówką.

Masaże Zmysłowe

 

Masaż Orientalny

45min 170zł / 60min 200zł / 90min 220zł

Masaż relaksacyjny (orientalny) to skuteczny sposób na złagodzenie napięcia nerwowo-mięśniowego u osób żyjących w pośpiechu i stresie. Sprzyja regeneracji sił po długotrwałym wysiłku psychicznym i fizycznym. Jest sprawdzonym środkiem na bezsenność, której powodem są stres i emocje. Pod koniec wykonujemy masaż lingam.

Masaż Wa-Du Nuru

60min 220zł / 90min 260zł / 120min 300zł

Masaż Wadu Nuru - jest to wzbogacona wersja oparta na masażu Nuru, a cały seans jest wydłużony w czasie. Mocne doznania, energia budząca się w Tobie oraz edukacja samego siebie tworzą nowy poziom, który musisz sam przeskoczyć. Sekwencja ruchów i technik jest oparta na specyficznych ślizgach, a ich celem jest uwolnienie w Tobie świadomości, która będzie częścią Ciebie. Masaż bogaty jest w masaż Lingam, który jest dopieszczeniem zmysłów, a ciało i duch stają się jednością. Poznaj siebie na nowo, kontroluj i podążaj w krainę błogiej witalności.

Masaż Tantra

60min 220zł / 90min 260zł / 120min 300zł

Masaż Tantra to królewska droga rozwoju osobistego. Czasem zwana też „jogą miłości”, jest ścieżką prowadzącą do pełniejszej świadomości życia. Kładzie nacisk na wyodrębnienie i wzmocnienie pierwiastków, po czym łączy je ponownie w harmonijną całość.
Proces ten zachodzi zarówno indywidualnie jak i w parach. Tantra otwiera i wzmacnia nasze serce, dzięki czemu "widzimy" więcej.
Odczuwamy rzeczywistość na jej bardzo podstawowym, energetycznym poziomie i uczymy się z tego poziomu właściwie reagować, uruchamiamy wszystkie zmysły, aby czerpać z każdej chwili w pełni, uczestniczyć tu i teraz w swoim życiu i cieszyć się własnym istnieniem.
Tantra oferuje nam szereg narzędzi, dzięki którym lepiej poczujemy swoje ciało i zrozumiemy jego potrzeby. Odzyskaj bliskość, czułość, uważność, siłę, jak również delikatność. Zadbaj o siłę do działania, do którego impuls dyktuje serce.

Masaż SUPER Wa-Du Nuru

60min 250zł / 90min 290zł / 120min 330zł

Masaż Super Wadu Nuru – to kolejny poziom zabiegu, który zbliży cię do większej świadomości samego siebie przez ujście pragnień podczas seansu, a masaż bazujący na technikach ślizgów, pozycji oraz uwieńczającym masaże Lingam jest doznaniem, które będziesz chciał czuć w sobie non stop. Pozwól uświadomić, oczyścić i uwolnić ducha na nowo. Ponowne odrodzenie energii jest niczym kwiat lotosu, kwitnący na rozlewiskach. Specjalny żel, wykorzystywany do tego rodzaju masażu, spowoduje pogłębienie twoich doznań.

Body Ice Massage

60min 250zł / 90min 290zł / 120min 330zł

Drodzy Klienci przygotujcie się na niezwykłe doznania zawarte w nowym wymiarze. "BODY ICE MASSAGE" daje Wam nutę orzeźwienia w gorące,letnie dni. Żel o świeżym zapachu, olejek i kostki lodu to niesamowite połączenie,którego Musicie koniecznie spróbować.Jest to egzotyczna mieszanka ciepła,zimna dotyku ciała masażysty. Polecają zespół masażystów "EDEN TEAM VIP"

Masaże wykonywane przez dwóch Masażystów

60min 270zł / 90min 340zł / 120min 400zł

Masaż Wadu Nuru wykonywany przez dwóch masażystów - zsynchronizowany masaż dwóch nagich ciał, wykonywany jak w przypadku masażu Wadu Nuru, ale ze zwiększoną siłą doznań.

Zarezerwuj teraz

Wszystkie nasze masaże są płatne gotówką.

Zabiegi Spa + Masaże Zmysłowe

 

Morskie Opowieści

90min 260zł

Peeling ciała to delikatne, mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry aby przyspieszyć proces odnowy i regeneracji naskórka.
Peeling polega na dokładnym wymasowaniu ciała specjalnymi preparatami złuszczającymi zawierającymi drobinki ścierające. W naszym przypadku, dla najlepszej kondycji skóry, stosujemy peeling solny ( z głębi dna morskiego). Który orzeźwiająco działa na całe ciało, oczyszcza pory i poprawia krążenie.

Cytrusowa Moc Yuzu

90min 260zł

"CYTRUSOWA MOC YUZU" Zabieg oczyszcza, ujędrnia oraz pobudza zmysły.
Grejpfruty, cytryny, pomarańcze i specjalnie wyselekcjonowane składniki:witaminy i minerały użyte w zabiegu działają oczyszczająco, przeciwstarzeniowo-odżywczy i regenerująco. Ponadto zabieg wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia krążenie, redukuje tkankę tłuszczową, wzmacnia i ujędrnia skórę.

Kawowa Impresja

90min 260zł

"KAWOWA IMPRESJA" Zabieg ze względu na zawartość kofeiny wykazuje działanie w walce z nadmierną tkanką tłuszczową. Posiada właściwości antycellulitowej wyszczuplające. Wspomaga usuwanie toksyn. Opóźnia proces starzenia się skóry. Dodatkowo niezwykle aromatyczny zapach kawy poprawia samopoczucie,działa pobudzająco i orzeźwiająco na ciało i zmysły.

Zarezerwuj teraz

Wszystkie nasze masaże są płatne gotówką.

Wpływ masażu na nasz organizm.

Masaż pochodzi z Indii i Chin i jest jedną z najstarszych dziedzin wiedzy lekarskiej, stosowaną już od 3000 roku p.n.e. Wpływa bardzo korzystnie na cały organizm człowieka, począwszy od skóry, mięśni, więzadeł, aż po układ nerwowy, krwionośny i limfatyczny.

Właściwości lecznicze

Masaż leczniczy jest uznanym sposobem profilaktyki chorób narządu ruchu i istotnym elementem poprawy samopoczucia oraz kondycji fizycznej. Przy stosowaniu tego rodzaju technik ważne jest korzystanie z nich w regularnych odstępach czasu, tak aby uniknąć bólu i profilaktycznie zapobiec dalszym postępującym zmianom w obrębie kręgosłupa.

Relaks i odprężenie

W naszej kulturze zawsze doceniano wartość masażu wśród sportowców i osób poddawanych rekonwalescencji, ale dopiero w ostatnim czasie masaż zyskuje dużą popularność w zakresie zastosowania pozamedycznego. Staliśmy się bardziej świadomi i zaczęliśmy poważniej dbać o swoje zdrowie. Coraz częściej korzystamy z masażu dla przyjemności, a także profilaktycznie.

Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, oddziałując jednocześnie na cały układ nerwowy. Masaż ten doskonale niweluje wysyłane przez ciało oznaki negatywnych reakcji na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a także pomaga w walce z bezsennością.

Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, a docelowo całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego, doprowadzając tym samym do uzyskania pełnego rozluźnienia i odprężenia, zarówno fizycznego jak i psychicznego.

Uroda i zdrowy wygląd

Dobrze wykonany masaż kosmetyczny podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry. Masaż ten działa miejscowo, bezpośrednio na masowane tkanki, powodując zaróżowienie skóry, pobudzenie krążenia i rozszerzenie naczyń krwionośnych. Działania te dają lepsze dotlenienie poprzez zwiększenie dopływu krwi tętniczej do masowanych obszarów. Masaż także lekko złuszcza warstwę rogową naskórka, ułatwiając skórze oddychanie i szybsze wchłanianie zastosowanych preparatów.

Mechanizm drażnienia górnych warstw skóry pobudza je do odnowy, wzmacnia elastyczność skóry i mięśni, przeciwdziałając tworzeniu się zmarszczek.

Do najczęściej stosowanych masaży kosmetycznych zaliczamy masaż wyszczuplający, nastawiony na modelowanie sylwetki i obniżenie masy ciała. Polega on na intensywnym masowaniu umożliwiającym spalanie zbędnego tłuszczu i widoczne zmniejszenie się obwodów ciała. Modelując sylwetkę, stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających, a zarazem ma działanie rewitalizujące i przyśpieszające regenerację naszego naskórka, wyraźnie poprawiając wygląd.