Oferta

Przygotuj się na doznania, których nigdy nie zapomnisz.

Wszystkie zabiegi i masaże wykonywane są w salonach

Masaże Zdrowotne

 

Masaż Klasyczny Częściowy

60min 180zł

Najpopularniejszy masaż, w zależności od formy i intensywności może być leczniczy, relaksacyjny lub pobudzający. Działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, reguluje napięcie mięśniowe, uaktywnia przepływ krwi i limfy, odpręża, przyspiesza wypoczynek mięśni.
*częściowy - masaż wybranej części ciała, np. pleców lub nóg.
Na czas zabiegu składa się przygotowanie, rzeczywisty czas zabiegu oraz krótki relaks po zakończeniu zabiegu.

Masaż Sportowy

60min 180zł

Masaż sportowy zalecany jest szczególnie osobom aktywnym fizycznie, którym zależy na szybkiej regeneracji powysiłkowej. Masaż sportowy może być również wykonany przed wysiłkiem fizycznym – jako forma biernej rozgrzewki – powodując wówczas zwiększenie gibkości w stawach, a poprzez podniesienie temperatury wewnątrzmięśniowej zwiększając zdolności wysiłkowe (wzrost możliwości generowania mocy).
Wykonany po wysiłku fizycznym usprawnia przywrócenie równowagi kwasowo-zasadowej w komórkach mięśniowych. Masaż przyspiesza wówczas eliminację jonów wodorowych [H+] i mleczanowych [La-] z mięśni, powodując szybszą regenerację sportowca.

Masaż Leczniczy

60min 180zł

Masaż leczniczy jest formą zabiegu wykorzystującego techniki masażu klasycznego i terapii manualnej. Oddziałuje on na organizm ludzki za pomocą bodźców mechanicznych, głównie poprzez ucisk na tkanki, którego celem jest wywołanie odczynu miejscowego (pod rękoma masażysty) i ogólnego (reakcja całego organizmu). Celem masażu leczniczego jest zwiększenie dopływu krwi do masowanego rejonu ciała, rozgrzanie masowanych tkanek, łagodzenie napięcia psychicznego, uzyskanie uczucia ulgi i odprężenia. Jest on niezwykle skuteczny w przypadku łagodzenia bólu kręgosłupa, stawów, mięśni oraz migrenowych bólów głowy.

Zarezerwuj teraz

Wszystkie nasze masaże są płatne gotówką.

Masaże Zmysłowe

 

Double Pleasure Massage - Masaż Dla Par

60min 400zł

Męskie wydanie - Zapraszamy Pary K+M, M+M, K+K na masaże wykonywane przez jednego lub dwóch masażystów jednocześnie. Nowość DOUBLE PLEASURE MASSAGE" (podwójna przyjemność z masażu wykonanego przez jednego lub dwóch masażystów dla pary) W trakcie spotkania oboje będziecie leżeć obok siebie, a masażysta masuje Was jednocześnie dłońmi i ciałem. Może to także być masaż robiony przez dwóch masażystów. Można także nie brać czynnego udziału w ceremonii masażu, a czerpać przyjemność z samej obserwacji masowania Twojej drugiej połówki. Serdecznie zapraszamy pary na przygodę do Raju. Codzienność zostawcie za drzwiami i pozwólcie nam Was przenieść w świat odprężenia, wypoczynku i cudownego rozluźnienia. To świat spokojnej, relaksującej muzyki, blasku świec i niezwykłej przyjemności. Rozkoszujcie się dotykiem ciepłych dłoni i gorącego ciała masażystów.

Masaż Duo Nuru

90min 400zł

Jesteśmy liderem w rozpieszczaniu naszych Klientów, o czym przekonało się już wielu z Was. Mamy do zaproponowania Wam kolejną przygodę i to w wyjątkowej i promocyjnej cenie!!! Jedyny w swoim rodzaju, kultowy masaż Wa-Du Nuru, który cieszy się Waszym największym zainteresowaniem, zdecydowaliśmy się zmodyfikować, uwzględniając wszelkie Wasze sugestie. Dajcie się teraz zaskoczyć nowym pomysłem na masaż! „DUO NURU" to nasza nowa propozycja. To seans wykonywany nie przez jednego, ale dwóch masażystów, podczas którego każdy z nich, po kolei, wykona masaż, prezentując swoją unikalną technikę. Rozkoszne pieszczoty zmysłów i ciała zostaną zwieńczone niezapomnianym doznaniem, kiedy to masażyści wykonają wspólne Duo-Lingam lub Duo-Yoni. Eden jest Rajem a my doskonalimy go specjalnie dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy miłośników dotyku, czułości i męskich ciał, odkryj przygodę Swojego życia. Polecamy ten masaż dla jednej lub dwóch osób.

Tri Nuru

180min 400zł

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zaproponowali Wam czegoś zupełnie nowego i oryginalnego. To będzie wyjątkowe, dopracowane w każdym szczególe spotkanie. W spełnianiu fantazji i niespodzianek dla naszych Kientów jesteśmy niedoścignionymi mistrzami. Już teraz zapraszamy na premierowy i jedyny w swoim rodzaju masaż Tri Nuru To nowa forma relaksu ,którą zapewni aż 3 przystojnych masażystów. Wybór należy do Ciebie! W trakcie seansu każdy z nich, po kolei, zaprezentuje swoją oryginalną technikę, a pod koniec niesamowity masaż Tri-Lingam lub Tri- Joni. Serdecznie zapraszamy miłośników dotyku, czułości i męskich ciał, odkryj przygodę Swojego życia. Trzech gorących facetów skupionych tylko na Tobie i Twoich przyjemnościach. Czyż to już teraz nie działa na wyobraźnię? Zapraszamy na masaż w wyjątkowej promocyjnej cenie!!! Gwarantujemy, że nigdzie indziej nie znajdziesz podobnej oferty. Zadzwoń i zarezerwuj trzech masażystów już dziś. Trzy bramy raju czekają właśnie na Ciebie EDEN to Twoja nowa przygoda, a my stworzyliśmy ją tylko dla Ciebie. Oferowana usługa dostępna jest w dni kiedy w grafiku jest minimum trzech masażystów - zobacz grafik.

Masaż Orientalny

60min 230zł / 90min 270zł / 120min 330zł

Masaż relaksacyjny (orientalny) to skuteczny sposób na złagodzenie napięcia nerwowo-mięśniowego u osób żyjących w pośpiechu i stresie. Sprzyja regeneracji sił po długotrwałym wysiłku psychicznym i fizycznym. Jest sprawdzonym środkiem na bezsenność, której powodem są stres i emocje. Pod koniec wykonujemy masaż lingam.

Masaż Wa-Du Nuru

60min 230zł / 90min 270zł / 120min 330zł

Masaż Wadu Nuru - jest to wzbogacona wersja oparta na masażu Nuru, a cały seans jest wydłużony w czasie. Mocne doznania, energia budząca się w Tobie oraz edukacja samego siebie tworzą nowy poziom, który musisz sam przeskoczyć. Sekwencja ruchów i technik jest oparta na specyficznych ślizgach, a ich celem jest uwolnienie w Tobie świadomości, która będzie częścią Ciebie. Masaż bogaty jest w masaż Lingam, który jest dopieszczeniem zmysłów, a ciało i duch stają się jednością. Poznaj siebie na nowo, kontroluj i podążaj w krainę błogiej witalności.

Masaż Tantra

60min 230zł / 90min 270zł / 120min 330zł

Masaż Tantra to królewska droga rozwoju osobistego. Czasem zwana też „jogą miłości”, jest ścieżką prowadzącą do pełniejszej świadomości życia. Kładzie nacisk na wyodrębnienie i wzmocnienie pierwiastków, po czym łączy je ponownie w harmonijną całość.
Proces ten zachodzi zarówno indywidualnie jak i w parach. Tantra otwiera i wzmacnia nasze serce, dzięki czemu "widzimy" więcej.
Odczuwamy rzeczywistość na jej bardzo podstawowym, energetycznym poziomie i uczymy się z tego poziomu właściwie reagować, uruchamiamy wszystkie zmysły, aby czerpać z każdej chwili w pełni, uczestniczyć tu i teraz w swoim życiu i cieszyć się własnym istnieniem.
Tantra oferuje nam szereg narzędzi, dzięki którym lepiej poczujemy swoje ciało i zrozumiemy jego potrzeby. Odzyskaj bliskość, czułość, uważność, siłę, jak również delikatność. Zadbaj o siłę do działania, do którego impuls dyktuje serce.

Masaż SUPER Wa-Du Nuru

60min 250zł / 90min 300zł / 120min 350zł

Masaż Super Wadu Nuru – to kolejny poziom zabiegu, który zbliży cię do większej świadomości samego siebie przez ujście pragnień podczas seansu, a masaż bazujący na technikach ślizgów, pozycji oraz uwieńczającym masaże Lingam jest doznaniem, które będziesz chciał czuć w sobie non stop. Pozwól uświadomić, oczyścić i uwolnić ducha na nowo. Ponowne odrodzenie energii jest niczym kwiat lotosu, kwitnący na rozlewiskach. Specjalny żel, wykorzystywany do tego rodzaju masażu, spowoduje pogłębienie twoich doznań.

Body Ice Massage

60min 250zł / 90min 300zł / 120min 350zł

Drodzy Klienci przygotujcie się na niezwykłe doznania zawarte w nowym wymiarze. "BODY ICE MASSAGE" daje Wam nutę orzeźwienia w gorące,letnie dni. Żel o świeżym zapachu, olejek i kostki lodu to niesamowite połączenie,którego Musicie koniecznie spróbować.Jest to egzotyczna mieszanka ciepła,zimna dotyku ciała masażysty. Polecają zespół masażystów "EDEN TEAM VIP"

Masaże wykonywane przez dwóch Masażystów

60min 300zł / 90min 350zł / 120min 400zł

Masaż Wadu Nuru wykonywany przez dwóch masażystów - zsynchronizowany masaż dwóch nagich ciał, wykonywany jak w przypadku masażu Wadu Nuru, ale ze zwiększoną siłą doznań.

Zarezerwuj teraz

Wszystkie nasze masaże są płatne gotówką.

Zabiegi Spa + Masaże Zmysłowe

 

Morskie Opowieści

90min 300zł

Peeling ciała to delikatne, mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry aby przyspieszyć proces odnowy i regeneracji naskórka.
Peeling polega na dokładnym wymasowaniu ciała specjalnymi preparatami złuszczającymi zawierającymi drobinki ścierające. W naszym przypadku, dla najlepszej kondycji skóry, stosujemy peeling solny ( z głębi dna morskiego). Który orzeźwiająco działa na całe ciało, oczyszcza pory i poprawia krążenie.

Cytrusowa Moc Yuzu

90min 300zł

"CYTRUSOWA MOC YUZU" Zabieg oczyszcza, ujędrnia oraz pobudza zmysły.
Grejpfruty, cytryny, pomarańcze i specjalnie wyselekcjonowane składniki:witaminy i minerały użyte w zabiegu działają oczyszczająco, przeciwstarzeniowo-odżywczy i regenerująco. Ponadto zabieg wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia krążenie, redukuje tkankę tłuszczową, wzmacnia i ujędrnia skórę.

Kawowa Impresja

90min 300zł

"KAWOWA IMPRESJA" Zabieg ze względu na zawartość kofeiny wykazuje działanie w walce z nadmierną tkanką tłuszczową. Posiada właściwości antycellulitowej wyszczuplające. Wspomaga usuwanie toksyn. Opóźnia proces starzenia się skóry. Dodatkowo niezwykle aromatyczny zapach kawy poprawia samopoczucie,działa pobudzająco i orzeźwiająco na ciało i zmysły.

Zarezerwuj teraz

Wszystkie nasze masaże są płatne gotówką.

Wpływ masażu na nasz organizm.

Masaż pochodzi z Indii i Chin i jest jedną z najstarszych dziedzin wiedzy lekarskiej, stosowaną już od 3000 roku p.n.e. Wpływa bardzo korzystnie na cały organizm człowieka, począwszy od skóry, mięśni, więzadeł, aż po układ nerwowy, krwionośny i limfatyczny.

Właściwości lecznicze

Masaż leczniczy jest uznanym sposobem profilaktyki chorób narządu ruchu i istotnym elementem poprawy samopoczucia oraz kondycji fizycznej. Przy stosowaniu tego rodzaju technik ważne jest korzystanie z nich w regularnych odstępach czasu, tak aby uniknąć bólu i profilaktycznie zapobiec dalszym postępującym zmianom w obrębie kręgosłupa.

Relaks i odprężenie

W naszej kulturze zawsze doceniano wartość masażu wśród sportowców i osób poddawanych rekonwalescencji, ale dopiero w ostatnim czasie masaż zyskuje dużą popularność w zakresie zastosowania pozamedycznego. Staliśmy się bardziej świadomi i zaczęliśmy poważniej dbać o swoje zdrowie. Coraz częściej korzystamy z masażu dla przyjemności, a także profilaktycznie.

Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, oddziałując jednocześnie na cały układ nerwowy. Masaż ten doskonale niweluje wysyłane przez ciało oznaki negatywnych reakcji na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a także pomaga w walce z bezsennością.

Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, a docelowo całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego, doprowadzając tym samym do uzyskania pełnego rozluźnienia i odprężenia, zarówno fizycznego jak i psychicznego.

Uroda i zdrowy wygląd

Dobrze wykonany masaż kosmetyczny podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry. Masaż ten działa miejscowo, bezpośrednio na masowane tkanki, powodując zaróżowienie skóry, pobudzenie krążenia i rozszerzenie naczyń krwionośnych. Działania te dają lepsze dotlenienie poprzez zwiększenie dopływu krwi tętniczej do masowanych obszarów. Masaż także lekko złuszcza warstwę rogową naskórka, ułatwiając skórze oddychanie i szybsze wchłanianie zastosowanych preparatów.

Mechanizm drażnienia górnych warstw skóry pobudza je do odnowy, wzmacnia elastyczność skóry i mięśni, przeciwdziałając tworzeniu się zmarszczek.

Do najczęściej stosowanych masaży kosmetycznych zaliczamy masaż wyszczuplający, nastawiony na modelowanie sylwetki i obniżenie masy ciała. Polega on na intensywnym masowaniu umożliwiającym spalanie zbędnego tłuszczu i widoczne zmniejszenie się obwodów ciała. Modelując sylwetkę, stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających, a zarazem ma działanie rewitalizujące i przyśpieszające regenerację naszego naskórka, wyraźnie poprawiając wygląd.